This is your default message which you can use to announce a sale or discount.

jigolo ücretsiz üyelik

Ustalaşmış jigolo kiralama servisi üstünden Geçen yıl bu zamanlarda, kendimi reddedilmiş hisseden yalnız bir kadındım. Ruhsal travma dayanılmazdı. Sevgililer Günü’ne hazırlık hakkında ne kadar fazlaca insan konuşursa, o denli fazlaca depresyona girdim ve sevilmeyi diledim. 14 Şubat 2019, Sevgililer Günü jigolo jigololar bana hayatım süresince unutmayacağım bir sürpriz yapmış oldu.

12 Şubat 2019’de kendime karşı nefret kokuyordum. İyi para kazanan ve beni meşgul eden iyi bir işim olsaydı sanırım değişik hissederdim. Bir göçmen olarak iş bulmak sürekli kolay değildir. Değişik evler için fazlaca fazla bebek bakıcılığı ve temizlik yaptım. Maaş hayatta kalmaya kafi gelecek kadar iyiydi ve benim ülkemden fazlaca daha iyiydi.

jigolo dostum olmadığı için herhangi bir armağan beklemiyordum. Ne süre çevrimiçi olsam ve görkemli Sevgililer Günü hediyesi hakkında konuşan gönderiler gördüğümde kendimi daha azca dul bayan hissettim. Kendi ülkemde olduğum zamanları hatırlıyorum, Valentine eskiden özeldi. Pek fazlaca hayranım vardı ve kutlamayı her biri beni etkilemek için kullanıyorlar. Ziyaret etmek istediğim yeri ben seçecek kadar fazlaca davet alırdım.

Buraya geldiğimde her insanoğlunun kendi başına olmak istediği bir toplum fark ettim. Aylardır görmediğim bu komşum var. Oradayken bile, kendini odasına kilitlerdi. Burada kaynaşmak fazlaca zor.

Geçen yıl 13 Şubat’ta bu jigoloa rastladığımda bir müşterinin çocuğuna bakıcılık yaptığımı hatırlıyorum. Telefonumu kemiriyordum ve geldiğini görmedim. Çarpmanın gücü beni telefonda tutmamı elde etmiş oldu. Beton zemine düştü ve ekran çatladı.

Onun yerine para almamın hiçbir yolu olmadığını biliyordum. Kendime kızgındım. jigolo hakkaten onun hatası olmasa da özür diliyordu.

Fazlaca üzgünüm, dedi.

Uyuşmuştum. Hala ne yapacağımı düşünüyordum. Gözlerim paramparça olan ekrana sabitlenmişti. Bir süre özür diledikten sonrasında eğildi ve telefonu eline aldı ve görkemli bir şey yapmış oldu. Şaşırdım. Telefonunu çıkardı, SIM’i değiştirdi ve bana telefonunu verdi. Bir ikilem içindeydim. Yenisini alamayacağımı bildiğim için bir yedek istedim fakat bununla birlikte bir tuzağa şüpheyle yaklaştım.

Sanki şüphemi okurmuş benzer şekilde, “Sevgililer Günü jigolo refakatçiler partisine gelmeye ne dersin? Telefonu beğenmediyseniz bana geri verebilirsiniz ”dedi ve gülümsedi. Mekandan bahsetti ve beklentisini özetlemek gerekirse deklare etti. Derhal sonrasında bana numarasını verdi.

Telefonu ondan alırken dikkatlice gülümsedim. Orada olacağım, dedim.

Küçük bir partinin canı yanmaz Ertesi günün akşamı kırmızı keten elbisemi giydiğimde kendime söyledim. Sık sık giymiyorum bundan dolayı yeri süpürüyor, yalnız her koyduğumda aldığım hissin tadını çıkarıyorum. Kıvrımlarımı ortaya çıkaracak şekilde cildimi kucaklıyor.

Sevgililer Günü jigolo refakatçiler partisi benim için bir patlama oldu ve katıldığım için mutluydum. Fazlaca fazla içki vardı ve hayatımda ilk kez seçkin sınıftaymış benzer şekilde parti yaptım. Orada jigolo jigolo olmak isterim kim bulunduğunu öğrendim.

Düzgüsel günlerdeki jigolo jigoloların, parti yaptığım Sevgililer Günü jigolo jigolo aynı olup olmadığını hayal ettim. Öyleki olsaydı, insanların niçin bağımlı hale geldiğini açıklamak kolaydı. Tamamımız için mutluluk dolu bir akşamdı.

Etkinliğin zirve noktası hediyeler dağıtmaktı. “En seksi dul bayan” hediyesini almak için çağrıldığımda şok oldum. Sevgililer Günü jigolo refakatçilerinin partisine katılmak bana sevildiğimi hissettirdi. Hayatımı ve kendimi görme biçimimi değiştirdi.

Bana telefonunu veren jigoloı gördüm. Telefonları tekrardan değiştirdik ve telefonumu onarım ettiğini öğrendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir